AOC 25G42E

13.290,00 RSD
12.350,00 RSD
- Proizvođač: AOC
- Dijagonala ekrana: 24.5"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: IPS LED
- Brzina odziva: 0.5 ms
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 180 MHz

13.290,00 RSD
12.350,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94648


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Acer |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 23.8" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 144 MHz |
| Brzina odziva | 4 ms |
| Kontrast | 1500:1 |
| VGA priključak | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Audio ulaz | Ne |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Zvučnici | Ne |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, Office upotrebu, kućnu zabavu. |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 538 x 424 x 203 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.acer.com/nz-en/monitors/essential/sa3/pdp/UM.QS3SA.101 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs