Xiaomi A27Ui-EU

31.530,00 RSD
29.290,00 RSD
- Proizvođač: Xiaomi
- Dijagonala ekrana: 27"
- Rezolucija ekrana: 3840 x 2160
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 6 ms
- Garantni rok: 2 Godine
- Refresh rate: 60 MHz

31.530,00 RSD
29.290,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95240






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Acer |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 200 MHz |
| Brzina odziva | 0.5 ms |
| Kontrast | 100000000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| Audio ulaz | 3.5mm audio izlaz omogućuje lako povezivanje sa slušalicama i zvučnim sistemima. |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni 2.0 Stereo sa snagom od 2 x 2W. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 400 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming i profesionalnu upotrebu zbog visoke rezolucije i performansi. |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 614.2 x 570 x 246 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.acer.com/rs-sr/predator/monitors/xb3-visioncare/pdp/UM.HX3EE.111 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs