Acer Predator XB273U X1

31.530,00 RSD
29.290,00 RSD

31.635,00 RSD
29.385,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 88247




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Acer |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 31.5" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | VA |
| Refresh rate | 180 MHz |
| Brzina odziva | 0.5 ms |
| Kontrast | 100000000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| Audio ulaz | Poseduje izlaz za slušalice |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni zvučnici 2x 2W |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 276.7 x 457.5 - 607.5 x 702.5 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs