Asus ROG Strix XG27WCS

33.105,00 RSD
30.750,00 RSD
- Proizvođač: Asus
- Dijagonala ekrana: 27"
- Rezolucija ekrana: 2560 x 1440
- Tip ekrana: VA LED
- Brzina odziva: 1 ms
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 180 MHz

33.035,00 RSD
30.685,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95237






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Acer |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 320 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 100000000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| Audio ulaz | Ima Audio izlaz 3.5mm. |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni 2.0 Stereo zvučnici, snaga 2 x 2W. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 614 x 247 x 550.7 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.acer.com/rs-sr/monitors/gaming/nitro-xv0/pdp/UM.HX0EE.323 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs