Acer KG271UX1BMIIPX

24.020,00 RSD
22.315,00 RSD
- Proizvođač: Acer
- Dijagonala ekrana: 27"
- Rezolucija ekrana: 2560 x 1440
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 1 ms
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 200 MHz

24.020,00 RSD
22.315,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95235






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Acer |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | VA |
| Refresh rate | 180 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 100000000:1 |
| HDMI priključak | 2 |
| Audio ulaz | Poseduje 3.5mm audio izlaz. |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni zvučnici snage 2W. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 611 x 199 x 456 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.acer.com/rs-sr/monitors/gaming/nitro-ed0/pdp/UM.HE0EE.306 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs