Eizo ColorEdge CS2420

155.265,00 RSD
144.145,00 RSD
- Proizvođač: Eizo
- Dijagonala ekrana: 24"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1200
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 15 ms

156.445,00 RSD
145.240,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95150



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Asus |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 26.5" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | OLED |
| Refresh rate | 540 MHz |
| Brzina odziva | 0.02 ms |
| Kontrast | 1500000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| USB priključak | 3 |
| Audio ulaz | Da, 3.5mm audio izlaz |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Podržava 2.0 Stereo |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 1500 cd/m² |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Siva |
| Dimenzije sa postoljem | 605 x 273.3 x 548 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg27aqwp-w/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs