IIYAMA XB3270QSU-B1

38.075,00 RSD
35.370,00 RSD
- Proizvođač: IIYAMA
- Dijagonala ekrana: 31.5"
- Rezolucija ekrana: 2560 x 1440
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 3 ms
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 100 MHz

38.230,00 RSD
35.505,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 80148




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | AOC |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 34" |
| Rezolucija ekrana | 3440x1440 |
| Tip ekrana | VA |
| Refresh rate | 100 Hz |
| Brzina odziva | 4 ms |
| Kontrast | 3000:1 |
| DVI priključak | Ne |
| VGA priključak | Ne |
| Displej port | Da |
| HDMI priključak | Da |
| USB priključak | Da |
| Zvučnici | 2x5 |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 808.3x611x275.1mm |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs