Dell AW2725D

91.480,00 RSD
84.935,00 RSD
- Proizvođač: Dell
- Dijagonala ekrana: 27"
- Rezolucija ekrana: 2560 x 1440
- Tip ekrana: OLED
- Brzina odziva: 0.03 ms
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 280 MHz

92.035,00 RSD
85.450,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95766


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | AOC |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 31.5" |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip ekrana | QD-OLED |
| Refresh rate | 165 MHz |
| Brzina odziva | 0,03 ms |
| Kontrast | 1500000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| USB priključak | 3 |
| Audio ulaz | Poseduje 3.5 mm audio ulaz. |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | 2x8 W stereo zvučnici integrisani, pružaju visokokvalitetan zvuk. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 1000 cd/m² |
| Preporučeno za | Gejming i profesionalnu obradu slike. |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 717.3 x 485.9–635.9 x 316.8 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://saas.aoc.com/product/AG326UD |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs