Apple iPhone 13 128GB - Starlight

77.725,00 RSD
72.170,00 RSD

82.600,00 RSD
76.700,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94151




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Samsung |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2340 |
| Ekran osetljiv na dodir | Da |
| Tip operativnog sistema | 64 bita |
| Operativni sistem | Android |
| Ugrađena memorija | 8 GB |
| Model procesora | Exynos 2400 |
| Proširenje memorije do | Ne |
| GPS | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| WiFi | WI-FI 802.11 A/B/G/N/AC/6E |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija kamere | 50 MP |
| Kapacitet baterije | 4000 mAh |
| Podržana SIM | DUAL SIM, ESIM |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs