Samsung Galaxy S26 Ultra SM-S948BZKDEUC

180.395,00 RSD
167.390,00 RSD

173.810,00 RSD
167.360,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 71019


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Samsung |
|---|---|
| Veličina ekrana | 6.8" |
| Rezolucija ekrana | 1440 x 3040 |
| Ekran osetljiv na dodir | Da |
| Tip operativnog sistema | Android |
| Ugrađena memorija | 8 GB |
| Model procesora | Snapdragon |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija kamere | 200 MP |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| Podržana SIM | Nano-SIM |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.samsung.com/levant/smartphones/galaxy-s/galaxy-s23-ultra-phantom-black-256gb-sm-s918bzkcmea/buy/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs