Blackview Xplore 1 Walkie talkie 5G 12GB/256GB Black

45.165,00 RSD
41.940,00 RSD
- Proizvođač: Blackview
- Rezolucija ekrana: 1080 x 2460
- Ugrađena memorija: 12 GB
- Boja: Crna
- Garantni rok: 2 Godine

42.105,00 RSD
40.585,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 83921




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Samsung |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 2340 x 1080 |
| Ekran osetljiv na dodir | Da |
| Tip operativnog sistema | 64 bita |
| Operativni sistem | Android 14, One UI 6 |
| Ugrađena memorija | 8 GB |
| Model procesora | Exynos 1480 Octa-core (4x2.7 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Proširenje memorije do | microSDXC |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija kamere | 50 MP + 12 MP + 5 MP |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| Podržana SIM | Dual SIM |
| Boja | Plava |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.samsung.com/rs/smartphones/galaxy-a/galaxy-a55-5g-awesome-iceblue-128gb-sm-a556blbaeuc/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs