Samsung Galaxy S26 Ultra S948 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - Black

172.425,00 RSD
160.000,00 RSD

163.050,00 RSD
157.000,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 75948


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Apple |
|---|---|
| Veličina ekrana | 6.1" |
| Rezolucija ekrana | 2556 x 1179 |
| Ekran osetljiv na dodir | Da |
| Tip operativnog sistema | iOS |
| Operativni sistem | iOS 17 |
| Ugrađena memorija | 256 GB |
| Model procesora | Apple A17 Pro |
| GPS | Da |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija kamere | 48 MP |
| Kapacitet baterije | 3274 mAh |
| Podržana SIM | Nano-SIM |
| Boja | Plava |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.apple.com/shop/buy-iphone/iphone-15-pro/6.1-inch-display-256gb-blue-titanium-unlocked |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs