Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition 21NX00F5CX

465.345,00 RSD
443.800,00 RSD
- Proizvođač: Lenovo
- Procesor: Intel Core Ultra 7 265U 5.3GHz
- Kapacitet memorije: 64 GB
- Veličina hardiska: 2 TB
- Model Grafičke karte: Intel Graphics

458.650,00 RSD
437.415,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94174


















Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Vrsta ekrana | OLED |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265U |
| Broj procesorskih jezgara | 8 |
| Radni takt procesora | 3.6 GHz |
| Brzina memorije | 8400 MHz |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Kapacitet memorije | 64 GB |
| Mogucnost proširenja | Ne |
| Veličina hardiska | 2 TB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Integrisana |
| Web kamera | 8MP + IR |
| Baterija | 57 Wh |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | Ne |
| Ukupan broj USB-ova | 4 |
| Mrežna kartica | 10/100/1000/10000 |
| HDMI | 1 |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | Pozadinsko osvetljenje |
| Tip karaktera | US |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Materijal | Metal-Plastika |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
| Preporučena za | Za profesionalnu upotrebu |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs