HP ProBook 4 G1i 16 D13LBAT#BED

127.780,00 RSD
121.860,00 RSD

128.305,00 RSD
122.365,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 96146


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | IPS |
| Tip ekrana: | Non-glare |
| Touchscreen | Ne |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Čipset | Intel HM770 |
| Procesor | Intel Core i5-13450HX, P-core 2.4 / 4.6GHz, E-core 1.8 / 3.4GHz |
| Broj procesorskih jezgara | 10 |
| Radni takt procesora | 2.4 GHz |
| Brzina memorije | 4800 MHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet memorije | 16 GB |
| Mogucnost proširenja | Da |
| Veličina hardiska | 512 GB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Diskretna |
| Model Grafičke karte | nVidia GeForce RTX 4050 6GB GDDR6 |
| Web kamera | FHD 1080p |
| Baterija | 60Wh |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | Ne |
| Ukupan broj USB-ova | 4 |
| Broj USB 3.0 | 3 |
| Mrežna kartica | 100/1000 |
| HDMI | 1 |
| Display port | 1 |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | Bela pozadinska svetlost, slovenski layout |
| Tip karaktera | US |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Materijal | PC-ABS |
| Boja | Luna Grey |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/LOQ_15IRX9?M=83DV01DDYA |
| Preporučena za | Za Gaming i zahtevne korisnike |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
| Tip laptopa | Standardni |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs