Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY0068YA

116.530,00 RSD
111.135,00 RSD

116.530,00 RSD
111.135,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93417



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | IPS |
| Touchscreen | Ne |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Čipset | Intel HM670 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Broj procesorskih jezgara | 8 |
| Radni takt procesora | 3.2 GHz |
| Brzina memorije | 4800 MHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet memorije | 16 GB |
| Mogucnost proširenja | Da |
| Veličina hardiska | 512 GB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Diskretna |
| Model Grafičke karte | nVIDIA GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 |
| Web kamera | HD |
| Baterija | 57.5Wh |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | DA |
| Ukupan broj USB-ova | 4 |
| Broj USB 3.0 | 4 |
| Mrežna kartica | 100/1000M |
| HDMI | 1 |
| Display port | 1 |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | Pozadinsko osvetljenje, srpska lokalizacija |
| Tip karaktera | SRB |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Materijal | PC-ABS |
| Boja | Siva |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Zvučnici | Stereo 2W x2 |
| Preporučena za | Za Gaming i zahtevne korisnike |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs