HP Probook 440 G11 U5-125U/16GB/512GB/14" WUXGA/1YR/SRB/AD1Z5ET

122.745,00 RSD
117.065,00 RSD
- Proizvođač: HP
- Procesor: 125U
- Kapacitet memorije: 16 GB
- Veličina hardiska: 512 GB
- Model Grafičke karte: Integrated Intel® Graphics

123.475,00 RSD
116.620,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 87167



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | IPS |
| Tip ekrana: | Glare |
| Touchscreen | Da |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Čipset | Intel integrisani sistem na čipu |
| Procesor | Intel Core 7 150U |
| Broj procesorskih jezgara | 10 |
| Radni takt procesora | 5.4 GHz |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet memorije | 16 GB |
| Mogucnost proširenja | Ne |
| Veličina hardiska | 512 GB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Integrisana |
| Model Grafičke karte | Intel Graphics |
| Web kamera | FullHD |
| Baterija | 3-ćelijska, 43 Wh litijum-jonska polimer |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | DA |
| Ukupan broj USB-ova | 4 |
| Broj USB 3.0 | 2 |
| Mrežna kartica | 10/100/1000 |
| HDMI | 1 |
| Display port | 1 DisplayPort 1.4 |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | Sa pozadinskim osvetljenjem, ergonomska |
| Tip karaktera | US |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Materijal | Metal-Plastika |
| Boja | Prirodna srebrna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.hp.com/rs-sr/products/laptops/product-details/product-specifications/2102237846 |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
| Preporučena za | Za profesionalnu upotrebu |
| Tip laptopa | 2 u 1 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs