Lenovo V15 G5 IRL i3-1315U/8GB DDR5/M.2 512GB/15.6"FHD/Win11Pro/83GW007WYA

77.690,00 RSD
74.090,00 RSD

78.875,00 RSD
74.475,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93358




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | LED |
| Tip ekrana: | Non-glare |
| Touchscreen | Ne |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7730U |
| Broj procesorskih jezgara | 8 |
| Radni takt procesora | 4.5 GHz |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet memorije | 16 GB |
| Mogucnost proširenja | Ne |
| Veličina hardiska | 512 GB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Integrisana |
| Model Grafičke karte | AMD Radeon Graphics |
| Web kamera | HD |
| Baterija | 3-cell, 41Wh |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | Ne |
| Ukupan broj USB-ova | 3 |
| Broj USB 3.0 | 3 |
| Mrežna kartica | 10/100/1000 |
| HDMI | 1 |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | Poseduje SR raspored |
| Tip karaktera | YU |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Dark ash silver |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Preporučena za | Za profesionalnu upotrebu |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs