Asus Vivobook X1404VA i3-1315U/16GB/512GB/14''FHD/ENG/1YR/Win11Home

60.130,00 RSD
57.350,00 RSD
- Proizvođač: Asus
- Procesor: Intel Core i3-1315U
- Kapacitet memorije: 16 GB
- Veličina hardiska: 512 GB
- Model Grafičke karte: Intel UHD Graphics

59.685,00 RSD
56.920,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93400

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | SVA |
| Tip ekrana: | Non-glare |
| Touchscreen | Ne |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen 3 7335U |
| Broj procesorskih jezgara | 4 |
| Radni takt procesora | 4.3 GHz |
| Brzina memorije | 4800 MHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet memorije | 16 GB |
| Mogucnost proširenja | Da |
| Veličina hardiska | 512 GB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Integrisana |
| Model Grafičke karte | AMD Radeon 660M |
| Web kamera | HD |
| Baterija | Dugotrajna litij-ionsko-polimerna baterija od 41 Wh sa 3 ćelije |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Ukupan broj USB-ova | 3 |
| Broj USB 3.0 | 2 |
| Mrežna kartica | 2 x 2 |
| HDMI | 1 |
| Display port | 1 |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Tamno pepeljasto-srebrna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.hp.com/hr-hr/products/laptops/product-details/product-specifications/2103336472 |
| Preporučena za | Svakodnevni rad |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs