Dell Alienware 16 Area-51 NOT25029

783.990,00 RSD
747.695,00 RSD
- Proizvođač: Dell
- Procesor: Intel Core 275HX
- Kapacitet memorije: 64 GB
- Veličina hardiska: 2 TB
- Model Grafičke karte: NVIDIA GF RTX 5090 24GB GDDR7

768.330,00 RSD
732.760,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93309






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Vrsta ekrana | WVA |
| Touchscreen | Ne |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Čipset | Intel AI Boost |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Broj procesorskih jezgara | 24 |
| Radni takt procesora | 5.5 GHz |
| Brzina memorije | 6400 MHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet memorije | 64 GB |
| Mogucnost proširenja | Ne |
| Veličina hardiska | 1 TB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Diskretna |
| Model Grafičke karte | nVIDIA RTX PRO 3000 |
| Web kamera | HD |
| Baterija | 96WHr, 6 ćelija, ExpressCharge tehnologija |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | DA |
| Ukupan broj USB-ova | 2 |
| Broj USB 3.0 | 2 |
| Mrežna kartica | 10/100/1000/2500 |
| HDMI | 1 |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | Jednobojno osvetljenje, Copilot taster |
| Tip karaktera | US |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Materijal | Metal-Plastika |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
| Preporučena za | Za profesionalnu upotrebu |
| Tip laptopa | Premium serija |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs