Gigabyte AORUS MASTER 16 AM6H

644.375,00 RSD
614.545,00 RSD
- Proizvođač: Gigabyte
- Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX
- Kapacitet memorije: 64 GB
- Veličina hardiska: 2 TB
- Model Grafičke karte: nVIDIA GeForce RTX 5090 24GB GDDR7

614.940,00 RSD
586.470,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93318






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Vrsta ekrana | WVA |
| Tip ekrana: | Non-glare |
| Touchscreen | Ne |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Čipset | Intel Ultra 7 |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265HX |
| Broj procesorskih jezgara | 20 |
| Radni takt procesora | 2.6 GHz |
| Brzina memorije | 6400 MHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet memorije | 32 GB |
| Mogucnost proširenja | Ne |
| Veličina hardiska | 1 TB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Neintegrisana |
| Model Grafičke karte | nVidia RTX PRO 3000 12GB GDDR7 |
| Web kamera | HDR IR RGB |
| Baterija | Litijum-jonska, 96 Whr, 6 ćelija |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | DA |
| Ukupan broj USB-ova | 2 |
| Broj USB 3.0 | 2 |
| Mrežna kartica | 10/100/1000/2500 Mbps |
| HDMI | 1 |
| Display port | Da preko Thunderbolta |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | Jednobojno osvetljenje |
| Tip karaktera | US |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Magnetite |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
| Preporučena za | Za profesionalnu upotrebu |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs