Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 83F3003KYA

271.905,00 RSD
259.320,00 RSD
- Proizvođač: Lenovo
- Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX
- Kapacitet memorije: 32 GB
- Veličina hardiska: 1 TB
- Model Grafičke karte: NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7

272.460,00 RSD
259.845,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93315






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | IPS |
| Tip ekrana: | Non-glare |
| Touchscreen | Ne |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen AI 5 PRO 340 |
| Broj procesorskih jezgara | 6 |
| Radni takt procesora | 4.8 GHz |
| Brzina memorije | 7500 MHz |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Kapacitet memorije | 32 GB |
| Mogucnost proširenja | Ne |
| Veličina hardiska | 1 TB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Integrisana |
| Model Grafičke karte | AMD Radeon 840M |
| Web kamera | FullHD |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | Ne |
| Ukupan broj USB-ova | 4 |
| Broj USB 3.0 | 4 |
| Mrežna kartica | 10/100/1000 |
| HDMI | 1 |
| Display port | 1 |
| Tastatura | Bez numerickog dela |
| Dodatan opis tastature | Osvetljena |
| Tip karaktera | US |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja | Siva |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com |
| Preporučena za | Za profesionalnu upotrebu |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
| Tip laptopa | Standardni |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs