Lenovo Thinkad X1 G10 2-in-1 U7/32G/1T/TOUCH/W11P/3Y, 21Q000BPYA

371.520,00 RSD
354.320,00 RSD

370.510,00 RSD
353.360,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93301






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Vrsta ekrana | WVA |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | Intel Core 9 270H |
| Broj procesorskih jezgara | 14 |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz |
| Brzina memorije | 5600 MHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet memorije | 32 GB |
| Veličina hardiska | 1 TB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Neintegrisana |
| Model Grafičke karte | nVIDIA GF RTX 5070 8GB GDDR7 |
| Web kamera | HD |
| Baterija | 96WHr, 6 ćelija, ExpressCharge |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | Ne |
| Ukupan broj USB-ova | 4 |
| Broj USB 3.0 | 4 |
| Mrežna kartica | 10/100/1000 |
| HDMI | 1 |
| Display port | Da |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | Jednobojno osvetljenje |
| Tip karaktera | US |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Interstellar Indigo |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com |
| Preporučena za | Za Gaming i zahtevne korisnike |
| Zvučnici | 2.0, 2x 2.5W |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs