Asus ZenBook A14 UX3407QA-QD344W

154.135,00 RSD
147.000,00 RSD
- Proizvođač: Asus
- Procesor: Qualcomm Snapdragon X1-26-100
- Kapacitet memorije: 16 GB
- Veličina hardiska: 1 TB
- Model Grafičke karte: Adreno GPU

154.170,00 RSD
147.035,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94740


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Asus |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Vrsta ekrana | OLED |
| Tip ekrana: | Non-glare |
| Touchscreen | Da |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 Processor 225H 1.7 GHz |
| Broj procesorskih jezgara | 14 |
| Radni takt procesora | 4.9 GHz |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Kapacitet memorije | 32 GB |
| Mogucnost proširenja | Ne |
| Veličina hardiska | 1 TB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Integrisana |
| Model Grafičke karte | Intel Arc Graphics |
| Web kamera | FHD |
| Baterija | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Ukupan broj USB-ova | 3 |
| Broj USB 3.0 | 1 |
| Mrežna kartica | 10/100/1000 |
| HDMI | 1 |
| Display port | 2 |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | Pozadinsko osvetljenje |
| Tip karaktera | US |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Materijal | Metal-Plastika |
| Boja | Ponder Blue |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.asus.com/rs/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-14-oled-ux3405/shop/UX3405CA |
| Preporučena za | Za profesionalnu upotrebu |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
| Tip laptopa | ZenBook |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs