DELL Pro Max 18 Premium NOT25898

768.330,00 RSD
732.760,00 RSD
- Proizvođač: Dell
- Procesor: Intel Core Ultra 9 285HX
- Kapacitet memorije: 64 GB
- Veličina hardiska: 1 TB
- Model Grafičke karte: nVIDIA RTX PRO 3000

746.955,00 RSD
712.375,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94768






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Asus |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2400 |
| Vrsta ekrana | OLED |
| Tip ekrana: | Non-glare |
| Touchscreen | Da |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Procesor | Ryzen AI 9 HX 370 |
| Broj procesorskih jezgara | 12 |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz |
| Brzina memorije | Not specified |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Kapacitet memorije | 64 GB |
| Mogucnost proširenja | Ne |
| Veličina hardiska | 2 TB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Diskretna |
| Model Grafičke karte | nVidia RTX 5090 24GB GDDR7 |
| Web kamera | FullHD |
| Baterija | 90 Wh |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | DA |
| Ukupan broj USB-ova | 4 |
| Broj USB 3.0 | 2 |
| Mrežna kartica | 802.11be |
| HDMI | 1 |
| Display port | 1 |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | Jednobojno osvetljenje, Copilot taster, DialPad |
| Tip karaktera | YU |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.asus.com/rs-en/events/infoM/activity_acwbWEP |
| Preporučena za | Za profesionalnu upotrebu |
| Zvučnici | Stereo |
| Tip laptopa | Serija ProArt |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs