HP ProBook 4 G1a AI BM2E3UT

114.510,00 RSD
109.210,00 RSD

118.530,00 RSD
109.535,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 65993


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Apple |
|---|---|
| Veličina ekrana | 13.3" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Vrsta ekrana | IPS |
| Tip ekrana: | Non-glare |
| Touchscreen | Ne |
| Proizvođač procesora | Apple |
| Oznaka procesora | Apple M1 |
| Procesor | Apple M1 |
| Broj procesorskih jezgara | 8 |
| Kapacitet memorije | 8 GB |
| Veličina hardiska | 256 GB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Integrisana |
| Model Grafičke karte | Apple (7Core) |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Tastatura | Bez numerickog dela |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Priključak za mikrofon | 1 |
| Operativni sistem | Apple macOS |
| Materijal | Metal / Plastika |
| Boja | Siva |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.apple.com/shop/buy-mac/macbook-air/with-m1-chip |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
| Preporučena za | Svakodnevni rad |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs