Gigabyte A16 PRO DYH NOT25613

332.925,00 RSD
317.510,00 RSD
- Proizvođač: Gigabyte
- Procesor: Intel Core 240H
- Kapacitet memorije: 32 GB
- Veličina hardiska: 1 TB
- Model Grafičke karte: NVIDIA GeForce RTX 5080

334.695,00 RSD
319.200,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95261




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Acer |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Vrsta ekrana | IPS |
| Tip ekrana: | Non-glare |
| Touchscreen | Ne |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Broj procesorskih jezgara | 10 |
| Radni takt procesora | 5.0 GHz |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet memorije | 32 GB |
| Mogucnost proširenja | Ne |
| Veličina hardiska | 1 TB |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Tip grafičke karte | Neintegrisana |
| Model Grafičke karte | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Web kamera | FullHD |
| Baterija | 4-Cell 76WHr |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Card reader | DA |
| Ukupan broj USB-ova | 5 |
| Broj USB 2.0 | 1 |
| Broj USB 3.0 | 4 |
| Mrežna kartica | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| HDMI | 1 |
| Tastatura | Puna sa numeričkim delom |
| Dodatan opis tastature | RGB osvetljenje |
| Tip karaktera | US |
| Priključak za slusalice | 1 |
| Operativni sistem | Linux (eShell) |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.acer.com/rs-sr/laptops/nitro/nitro-16s-ai-amd/pdp/NH.U07EX.003 |
| Preporučena za | Za Gaming i zahtevne korisnike |
| Zvučnici | 2.0 Stereo |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs