DeepCool LE240 V2 ARGB Belo, R-LE240-WHAMMN-G-2

8.385,00 RSD
7.795,00 RSD
- Proizvođač: DeepCool
- Namena: Hlađenje procesora
- Vrsta hlađenja: Vodeno hlađenje
- Broj ventilatora: 2
- Veličina kulera: 282 x 120 x 27 mm
- Garantni rok: 2 Godine

8.485,00 RSD
7.890,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 92857


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | UGD |
|---|---|
| Namena | Hlađenje procesora |
| Vrsta hlađenja | Vodeno hlađenje |
| Max. Broj obrtaja | 800 - 2000 rpm |
| Vrsta konektora | 3 Pina |
| Broj ventilatora | 3 |
| Led osvetljenje | Da |
| Veličina kulera | 120 x 120 x 27 mm |
| Nivo buke | ≤30 dB |
| Podržani čipseti | Intel LGA115X, 1200, 1700, 1851, AMD AM4, AM5 |
| Boja kulera | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs