Be quiet! Pure Loop 3 LX 3600mm BW031EU

14.330,00 RSD
13.315,00 RSD
- Proizvođač: Be quiet!
- Namena: Hlađenje procesora
- Vrsta hlađenja: Vodeno hlađenje
- Veličina kulera: 397 x 120 x 52 mm
- Garantni rok: 2 Godine

14.340,00 RSD
13.325,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95167


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Arctic |
|---|---|
| Namena | Hlađenje procesora |
| Vrsta hlađenja | Vodeno hlađenje |
| Max. Broj obrtaja | 400 - 2500 rpm |
| Vrsta konektora | 4 pinova |
| Broj ventilatora | 3 |
| Led osvetljenje | Ne |
| Veličina kulera | 458 x 138 x 38 mm |
| Podržani čipseti | LGA1851, LGA1700, AM5, AM4 |
| Boja kulera | Crni |
| Garantni rok | 6 Godina |
| Link proizvođača | https://www.arctic.de/en/Liquid-Freezer-III-Pro-420/ACFRE00181A |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs