Enermax ELC-AQFS360-SQA AQUAFUSION II

13.505,00 RSD
12.550,00 RSD

13.470,00 RSD
12.520,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94070





Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Arctic |
|---|---|
| Namena | Hlađenje procesora |
| Vrsta hlađenja | Vodeno hlađenje |
| Max. Broj obrtaja | 400 - 2500 rpm |
| Broj ventilatora | 2 |
| Led osvetljenje | Da |
| Veličina kulera | 317 x 138 x 38 mm |
| Nivo buke | 25 dBA |
| Podržani čipseti | AMD AM4, AMD AM5, Intel 1700, Intel 1851 |
| Boja kulera | Bela |
| Garantni rok | 6 Godina |
| Link proizvođača | https://www.arctic.de/en/Liquid-Freezer-III-Pro-280-A-RGB-White/ACFRE00187A |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs