MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC

31.005,00 RSD
28.805,00 RSD
- Proizvođač: MSI
- Memorijski interfejs: 96-bit
- Takt procesora (GPU): 1492 MHz
- Takt memorije: 14000 MHz
- Garantni rok: 3 Godine

30.865,00 RSD
28.675,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95097




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Sapphire |
|---|---|
| Memorijski interfejs | 160-bit |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Veličina memorije: | 10 GB |
| BUS standard | PCI Express 4.0 |
| Takt procesora (GPU) | 2500 MHz |
| Takt memorije | 2375 MHz |
| HDMI izlaz | 1 |
| Display port izlaz | 3 |
| Izvedba hladjenja | Aktivno hlađenje |
| Broj ventilatora | 2 |
| Preporučena za | Za Gaming i zahtevne korisnike |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://onixsys.com/onix-odyssey-intel-arc-b570-gddr6-10gb-en/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs