Gigabyte nVidia GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16GB 256bit GV-N507TWF3OCV2-

148.420,00 RSD
137.790,00 RSD

155.005,00 RSD
146.550,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 74508



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Inno3D |
|---|---|
| Memorijski interfejs | 256-bitni |
| Tip memorije | DDR6 |
| Veličina memorije: | 16 GB |
| BUS standard | PCI Express 4.0 |
| Takt procesora (GPU) | 2550 MHz |
| Takt memorije | 23000 MHz |
| CUDA jezgara | 10240 |
| HDMI izlaz | 1 |
| Display port izlaz | 3 |
| Veličina ( koliko slotova zauzima ) | 2 |
| Izvedba hladjenja | Aktivno hladjenje |
| Broj ventilatora | 3 |
| Preporučena za | Igrače/ProOffice |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.inno3d.com/en/PRODUCT_INNO3D_GEFORCE_RTX_4080_SUPER_16GB_X3 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs