
Računar DSCL Ryzen 5 3400G/16GB/512GB/500W
- Proizvođač: DSCL
- Model procesora 1: Ryzen 5 3400G
- Model matične ploče: A520M-HDV
- Grafička karta 1: Radeon Vega 11
- Količina memorije: 16 GB
- Model kućišta: Stars Solutions K01
42.295,00 RSD
39.290,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94337
Koji je pravi proizvod za vas?
Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | raspoloživo |
Računar DSCL Ryzen 5 3400G/16GB/512GB/500W

| Proizvođač | DSCL |
|---|---|
| Proizvođač procesora | AMD |
| Model procesora 1 | Ryzen 5 3400G |
| Proizvođač matične ploče | ASRock |
| Model matične ploče | A520M-HDV |
| Grafička karta 1 | Radeon Vega 11 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Veličina SSD-a | 512 GB |
| Proizvođač kućišta | Stars Solutions |
| Model kućišta | Stars Solutions K01 |
| Naponska jedinica | 500W |
| Zvučna karta | Realtek ALC887 8-Channel HD Audio |
| Garantni rok | 2 Godine |

Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs