Računar DSCL Ryzen 5 3400G/16GB/512GB/500W

42.295,00 RSD
39.290,00 RSD

36.570,00 RSD
33.970,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 85731

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | PC |
|---|---|
| Proizvođač procesora | AMD |
| Model procesora 1 | 5500G |
| Proizvođač matične ploče | AMD |
| Model matične ploče | AMD A520 |
| Grafička karta 1 | Radeon™ Graphics |
| Količina memorije | 8 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Veličina SSD-a | 500 GB |
| Model kućišta | Midi Tower |
| Naponska jedinica | 500 W |
| Model optičkog uređaja | Nema |
| Zvučna karta | 8-kanalna |
| Operativni sistem (licenca) | Free DOS |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs