Računar DSCL Ryzen 5 3400G/16GB/512GB/500W

42.295,00 RSD
39.290,00 RSD
- Proizvođač: DSCL
- Model procesora 1: Ryzen 5 3400G
- Model matične ploče: A520M-HDV
- Grafička karta 1: Radeon Vega 11
- Količina memorije: 16 GB
- Model kućišta: Stars Solutions K01

128.225,00 RSD
121.470,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 50798


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Monitor System |
|---|---|
| Oznaka procesora | AMD Ryzen |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Model procesora 1 | AMD Ryzen 5 3600XT |
| Proizvođač matične ploče | MSI |
| Model matične ploče | MSI X470 GAMING PRO MAX |
| Proizvođač grafičke karte | MSI |
| Grafička karta 1 | MSI RX 580 ARMOR 8G OC |
| Model memorije | 16GB DDR4 2400MHz HyperX HX424C15FB3A/16 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 2400 MHz |
| Model SSD-a | 480 GB Kingston SA400S37/480G |
| Veličina SSD-a | 480 GB |
| Proizvođač kućišta | NZXT |
| Model kućišta | Cooler Master MasterBox MB511 ARGB MCB-B511D-KGNN-RGA |
| Naponska jedinica | 600W LC Power LC600H-12 |
| Namenjeno za | Igrače |
| Boja | Crna |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs