Asus ExpertCenter P400 AiO P470VAK-WB53C0

95.830,00 RSD
88.975,00 RSD

92.910,00 RSD
86.260,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 74183

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| Touchscreen ekran | Ne |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core i5-13420H |
| Broj procesorskih jezgara | Intel i5 |
| Radni takt procesora | 4.6 GHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Grafička karta | Intel HD Graphics |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Optički uređaj | DVD±RW |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_neo_30a_27_Gen_4?M=12JV002QYA |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs