Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 12SA000BYA

122.575,00 RSD
113.800,00 RSD
- Proizvođač: Lenovo
- Model procesora: i7-13620H
- Količina memorije: 16 GB
- Veličina HDD-a: 512 GB SSD
- Garantni rok: 3 Godine

121.250,00 RSD
115.740,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 51304


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip panela | LED |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core i5-9400T |
| Broj procesorskih jezgara | Intel i5 |
| Radni takt procesora | 1.8 GHz |
| Količina memorije | 8 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 2666 MHz |
| Grafička karta | Intel HD Graphics |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Čitač kartica | 3 u 1 |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Bela |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Težina | 7.65kg |
| EAN | 194721962553 |
| Link proizvođača | https://ssl.www8.hp.com/ie/en/products/desktops/product-detail.html?oid=33312362 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs