Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 F0HN00JKRI

90.425,00 RSD
83.955,00 RSD
- Proizvođač: Lenovo
- Model procesora: Intel Core i5-13420H
- Količina memorije: 16 GB
- Veličina HDD-a: 512 GB
- Garantni rok: 2 Godine

90.310,00 RSD
83.820,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 87359

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 |
| Touchscreen ekran | Ne |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Model procesora | Ryzen 5 7520U |
| Radni takt procesora | 4.3 GHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5500 MHz |
| Grafička karta | AMD Radeon |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Boja | Bela |
| Link proizvođača | https://www.hp.com/rs |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs